Літній міський Сamp360 на ВДНГ!

12 червня стартує унікальна літня програма від освітньо-технологічного майданчику KID`IT та найпрогресивнішого простору нового типу Телепорт 360!
Переверни своє літо на усі 360 градусів разом з нами! Від технологій до мистецтва, від спорту до психологічних тонкостей, від крутих гаджетів до різних активностей на вулиці. Такі канікули ти точно запам’ятаєш надовго!

Літо у місті з Camp360 – це:

Зелена зона
Величезний простір паркової території ВДНГ, який дозволяє на повну відключитися від міських турбот та шумного мегаполісу і поринути у лііііто! Басейн, парк гойдалок, скай-парк, велосипедні прогулянки та ще багато неочікуваних ігрових активностей на свіжому повітрі!

Пізнавальні та творчі активності
Телепорт табору Camp 360 переверне наше уявлення про світ і перенесе нас у світ серйозних наукових проектів, цікавих дослідницьких занять, активних пізнавальних квестів та незвичайних творчих майстер-класів! З кожним обертом буде все більше цікавинок та вражень!

 Цікаві тренінги
360 лайфхаків, щоб прокачати свій емоційний інтелект, розкрити внутрішній потенціал, та стати класним оратором, який розуміє свої і чужі емоції і і все це в межах ігор-вправ та акторських тренінгів на свіжому повітрі!

Технологічність!
Технології? Звичайно!
Але в нашому розумінні, НЕ за столами і НЕ прикутими до гаджетів, а у насиченому подіями форматі, де за допомогою технологій та власноруч, за допомогою різних матеріалів та технік, діти відкриватимуть для себе світ сучасного мистецтва, геймдизайну та сторітелінгу.

Свіже повітря, нові знання, веселі ігри, незабутні емоції – все, щоб наповнити канікули яскравими фарбами, чекає на тебе у Camp360! Приєднуйся!

 • Коли?
  з 12 червня 2017 до кінця літніх канікул (1 зміна = 5 незабутніх днів для вашої дитини)
 • Час роботи?
  з 8:30 до 18:30 з понеділка по п’ятницю
 • Де?
  пр-т Глушкова 1, ВДНГ, 10 павільон, Телепорт 360
 • Вартість:
  Вартість зміни (5 днів) – 3200 грн
  Вартість 1 дня – 650 грн
  Early Birds – до 28 травня повна оплата – 2880 грн
  10%
  Kid’IT clients – 2900 грн
  При участі 2 дітей з однієї родини – знижка 10% на другу дитину
Зареєструватись

Залишилися питання?
Телефонуйте: 063-787-04-06 Катя

Кількість місць обмежена, тому не зволікайте!
Прокачай своє літо на всі 360 разом з нами! 🙂

ДОДАТКОВІ ПИТАННЯ: info@teleport360.com.ua