Лондон, 1872 рік. Час, коли спілкування з духами померлих стало майже повсякденною річчю. Серед безлічі медіумів особливо відомий месьє Пуатьє, медіум французького походження, який, як кажуть, входив в контакт з самим Річардом Левове Серце!

Саме до нього вирішили звернутися детективи зі Скотланд-Ярду, в надії, що медіум допоможе їм розплутати складну справу.

Тиждень тому був убитий відомий промисловець, співвласник Ост-Індської торгової компанії – лорд Корнуелл. Його тіло знайшли під вікнами його власного будинку, як ніби він викинувся з вікна. Проте, детективи Скотланд-Ярду впевнені, що це було сплановане вбивство. Їм навіть вдалося заарештувати трьох підозрюваних. Однак не вистачає важливих деталей цього злочину, щоб звинуватити когось одного. Саме ці деталі і хоче дізнатися у вбитого лорда через медіума детектив Майлз.

Всі підозрювані, детектив Майлз, а також деякі зацікавлені особи запрошені на спіритичний сеанс у салон Пуатьє …

У цій грі Вам належить викликати дух покійного лорда і поспілкуватися з ним, захистити родича від наклепу і з’ясувати шокуючі подробиці життя свого друга, разом з детективом допитати всіх підозрюваних, скласти воєдино всі деталі і, нарешті, вказати на вбивцю лорда Корнуелла. Якщо, звичайно, вбивця не Ви …

  10-100 учасників

  від 16 років

  2 години

 слідкуйте за анонсами

  295 грн

Телепорт360 купити білет