22 грудня. Прем’єра вистави за коміксом “Голіаф” від театру “Мізантроп”

Цієї зими незалежний театр “Мізантроп” спільно з Teleport360 презентують прем’єру вистави “ГОЛІАФ”, яка стане першою в Україні постановкою на основі коміксу – графічного роману всесвітньо відомого iлюстратора Тома Голда.
Це буде незвична з точки зору форми вистава: замість сцени – справжній басейн, де протягом всієї дії існуватимуть актори на відстані витягнутої руки від глядача.

Зміст історії публіка розумітиме завдяки спеціальним технологіям, – проекція тексту на воду стане відсилкою до справжнього коміксу, де всі думки і репліки героїв з’являються у вигляді баблів – текстовиx xмаринок.
Таку ідею абсолютно точно оцінять не тільки дорослі прихильники візуальної та аудіальної досконалості, а і справжні поціновувачі коміксів – підлітки та діти.

Вистава стане першою постановкою театру “Мізантроп”, на яку можна і потрібно приходити всією родиною (10+).
Цей інтелектуально-естетський театральний досвід стане крутою альтернативою багаточисленним “ялинкам”, де замість одноманітної мішури та застарілих розважальних прийомів вам і вашим дітям запропонують філософський сценічний атракціон, під час якого дорослі зможуть переосмислити відомий міф про Голіафа, а діти зрозуміють, що театр – це не “Old school”, і що він може бути сучасним і цікавим.

Увага: для захисту від бризок всі глядачі отримають на вході дощовики.

Вікове обмеження – 10+

Квиткки можна купити за посиланням.

1 год 0 хв
22.12.2018
250 грн
Купити квиток Купити квиток